Account Tipleri / Renkleri İletişim İçin Tıklayın 

200
PM Online
www.2yuz.com
White Account
2yuz.com üyesi; Artist, Grup, Mekan ve Kurumlar içindir.
Belirli bir seviyenin üzerindeki her; artist, grup, mekan... White Account alabilir.White Account, çıkış yapmak isteyen; Artist, Grup, Mekan vs için daha çok imkan sunar.

White Account Başvuru
2yuz.com içersinde bir yükseliş ve aynı zamanda tanıtım istiyorsanız; White Account'a başvurarak işe başlayabilirsiniz.

200
PM Online
www.2yuz.com
Black Account
2yuz.com üyesi; Artist, Grup, Mekan ve Kurumlar'dan 2yuz.com listelerinde olanlar ve isimleri kendi dalları içersinde bilinen, kendilerine en çok ilgi duyulanlar içindir.

Kimler bu Black Account'lar?

Kendi dalında, belirli bir seviyenin üzerinde olan; belirli aşamaları geçmiş olan, bilinirliği ve "gerçekten büyük bir kitlesi" olan üyelerimiz Black Account'tır.

Dolayısı ile Black Account; o kişinin kendi dalı içersindeki durumuna göre verilir.
* Black Account'lara normal kullanıcılar tarafından ekleme talebi atılamaz. Bir Black Account sahibi ise herkese ekleme talebi atabilir.
Bunun nedeni; 2yuz.com içerisindeki "arkadaş listelerinin" gerçekten "arkadaş" listesi olmasıdır. Örneğin normal bir kullanıcı desteklediği şarkıcıyı zaten ilgi alanlarına ekleyecektir, zaten onun altındaki listede çıkacaktır. Black Account'lar için; kendilerine ilgi duyanlar ile asıl arkadaşları ayrılmıştır.
Black Account Başvuru
White Account'a başvuranlar arasından, alınmaktadır. Ekstra bir başvuru yapmanıza gerek yoktur.

200
PM Online
www.2yuz.com
Key / V.I.P Account
V.I.P
2yuz.com içindeki özellikli kişilere verilir. Herhangi açık bir kriteri yoktur.

Key Account
Eğer hiçbir kategoriye girmiyorsanız, White / Black Account almanız gerekmiyorsa ama gerçekten, çok fazla tanıdık sahibiyseniz; örneğin organizatör, kuratör vs iseniz. Yada benzeri şekilde; "anahtar insan" konumundaysanız bu account için bize "iletişim" bölümünden yazabilirsiniz.

200
PM Online
www.2yuz.com
Normal / Asil Account
2yuz.com üyesi; olan tüm normal kullanıcılar içindir.

200
PM Online
www.2yuz.com
Ücretsiz / Temel Üyelik (Okuyucu Üyelik)
2yuz.com üyelik formunu doldurarak ve belirli koşulları sağlamış tüm üyeler içindir. Okuyucu Üyelik ücretsiz ve herkese açık olmakla birlikte diğer üyelere mesaj atılamaz ve sayfaları gezilemez.