Sık Sorulan Sorular


2yuz.com Nedir?

2yuz.com; müzik, sinema, televizyon, spor, magazin dünyasındaki ünlüleri ve medya çalışanları ile kurumları buluşturan, bir haberleşme platformudur.
Ekranlardan ve medyadan tanınan birçok ünlü isim, oyuncu, şarkıcı, sporcu 2yuz.com üyesidir. Aynı zamanda TV kanalları, radyo kanalları, prodüksiyon şirketleri, cast ajansları gibi sektörel kurumlar da 2yuz.com kurumsal üyeleridir.
Türkiye'nin önemli gazetecilerinden de birçok bilinen isim, 2yuz.com'a üyedir.


2yuz.com'u ne amaçla kullanabilirim?

2yuz.com, sanat, eğlence ve medya dünyasının her noktasında görev yapan üyelerini, internet üzerinde birleştirmek, tanıştırmak, eğlendirmek ve yeni iş birliktelikleri oluşturmalarını sağlamak yolunda hizmet verir. 2yuz.com üyesi olmak ayrıcalıklıdır. 2yuz.com, üyeleri konusunda seçici davranır.
2yuz.com vasıtasıyla; müzik, televizyon, sanat ve benzeri sektörlerde görev alan, profesyonel yada yarı profesyonel bir çok insanla iletişime geçebilirsiniz.
Örneğin bir fotoğrafçısınız; 2yuz.com üzerinden bir sanatçı ile iletişime geçebilir ve onun albüm fotoğraflarını çekebilirsiniz.
Örneğin besteleriniz var; 2yuz.com üzerinden bir yapımcı yada bir şarkıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
Örneğin bir makyözsünüz; 2yuz.com üzerinden ekran önünde olan bir çok sanatçı ile iletişime geçip makyaj ile ilgili işleri alabilirsiniz.
Bu örnekler çoğaltılabilir.
2yuz.com bu eşleştirmeleri yaparken, bilimsel metodlardan faydalanıyor. Profesyonel üyeler mesleklerine göre ve bir çok kritere göre kategorize edilmektedir.