üye ol
Bir çok ünlü isim, sanatçı, sporcu 2yuz.com üyesidir

Giden sevgiliye söylenen son sözler

• 29 Eylül 2007 920416 Canımın yanmasına okadar alıştımki artık.Ölesiye acısada ağlayamyorum.
    Unuttum demiyorum,çünkü beceremiyorum.En büyük yalan kendine söylediğinmş bunu şimdi çokdaha iyi anlıyor kalbim.
    Seninle geçen hiç bir anımdan pişman değilim .
    Bir gün gelip sonunda daha çok üzüleceksin deseler yinede yanında bulurum kendimi.Çektirdiğin acılara aldırmadan,yinede adımı andığında başucunda olurum"NEDEN DİYE SORMA"bilsem onu da yazardım.Artık ağlayamıyorum ve senin için vazgeçtiğim hayatıma birde gözyaşımı ekliyorum...
    Böyle demekki dedim,gerçekten bittiyse böylemi olur diye düşündüm ama çıkamadım içinden.
    ben bundan sonraki hayatımda senin gibi bi aşkı ne zaman bulurum bilmiyorum ama senin gibi bi insanla birdaha karşılaşacağımı zannetmiyorum
    Ben seni hiç çözememişim aslında,zaman zaman o ilk zamanlardakı adam,çoğu zaman başka bi adam oldun..Ama şimdi öğrendimki sen o 2 adamda değil yabancının birisin.
    Meğer hiç hakkım yokmuş sende.
    Bigün verdiğin değerden çok daha değerli olduğumu,etrafındakilerin seni ne için sevdiğini aramakla vaktin geçerken anlıcaksın..
    Bugünler geçer sende yalnız kalınca anlarsın kim gerçek,kim yalan..
    Ama önce kendinin ne olduğunu bul,yalanmısın,gerçekmi...
    kimin için ne kadar insan olduğundur önemli olan,ve birinin yanında olmasından çok daha önemlidir insanlığınla övünmesi.
    Onca insandan sadece bitek kişi çıkarıyorum hayatımdan,SENİ..
    Allahım herkese kalbi kadar mutluluk verir,kimse yaptığıyla kalmaz senide benide görüyor,ben bulurum ama sende bulursun kalbini hakedeni..
    Dilerim allahım senin için hissettiğim acıyı senin acın yapmasın bigün,ve canın yandığında adım gelmesin aklına..’’Ah etmiyorum sana’’
    Allah razı olsun canımı yaksada kime
    ne kadar değer vericeğimi gösterdin.Herşeyde vardır bir hayır.Ben yinede seni hep o ilk zamanlardakı gıbı hatırlamak için çaba göstericem,hep ilk sonsuz askım olurmusun dedıgın o an’la geliceksin gözümün önüne
    Bana gelince ben seni zaten hiç üzmedim o yuzden sen hep iyi hatırlıcaksın benı.bilmeden üzdüğüm anlar varsa özür dilerim.gülüşünü bozmaktansa susmayı tercih ettim hep çünkü.kendine ii bak.ii olmayı hakedenlerdensin.kötü olmanı istemem belkide herkesten daha çok isterim ii olmanı.Allahım kalbimize göre versin,
    Sana yazdığım mektuplar vardı,benden kalan tek anı odur sana.anlayana kadar oku olurmu.
    Kötü değilsin ama kimbilir ne kadar üzmüşsün ki beni artık İYİLİĞİDE YAKIŞTIRAMIYORUM SANA..

• 29 Eylül 2007 920423 cezan ömür boyu sevilmek hemde sevildiğini hiç bir zaman bilmeden
  • 29 Eylül 2007 920618 - kapıyı yavaş çek, apartman ayağa kalkıyo dannn diye çarpıyosun!..

- iki dakka bekle şu maç bitsin de otobos durağına kadar bırakiim, pide alcam ben de çıkıp...

- hele şükür! (bi git artık)

- eee... üzülmem mi lazım bilmiyorum. sokağın karşısında kkd var, orda form doldur, üye yapsınlar seni de
    - kkd?
    - kendi kaybedenler derneği... hadi abi...

- bu kravat oldu mu sence bu takımla? giderayak son bi fikrini aliim...

- dur annemleri ariim de gidiş sesini duysunlar, zaten annem senden hiç hazzetmemişti

- dur dur, az daha unutuyodum, seni lale aradı, giderken ona da uğra o taraftan geçiyosan...
  • 29 Eylül 2007 920931 yürrrüüüüüü......
  • 29 Eylül 2007 920937 - inince ara...

- senin pederin vektra nooldu, sattı mı onu?

- ben de handan'ı ariim gelsin içelim bari...

- e haatttti
  • 29 Eylül 2007 920947 “Kendine iyi bak” bir "veda" değil "elveda" cümlesidir çoğu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasını gizler içinde...

"Kendine iyi bak. Çünkü bundan sonra ben yanında olmayacağım. Olamayacağım. İstesem de istemesem de. Sevdim bir zamanlar seni, hala seviyorum ve benden sonra da mutlu olmanı istiyorum. Olur da bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum.“

“Kendine iyi bak. Çünkü bundan sonra kendinden başkası olmayacak yanında sana bakacak. Ben olmayacağım. Kendine iyi bak ve beni düşünme. Çünkü ben de seni düşünmeyeceğim artık. Arama sakın beni, yazma, çünkü ben yazmayacağım. Sil beni yüreğinden, çünkü ben sileceğim. Fakat, yaşanılan, paylaşılan güzel şeyler hatırına sana yürekten mutluluklar diliyorum. Ve ben bir daha dönmemek üzere gidiyorum.”

"Kendine iyi bak. Aramızda geçen herşeye rağmen benden sonra iyi olduğunu bilmeyi tercih ederim. Aslında bilmem çok önemli değil, iyi olduğunu varsayacağım ben. Seni bir daha asla görmemek üzere gidiyorum ben, seni kendinle başbaşa, yapayalnız bırakıyorum ben. Biliyorum kendini bırakacaksın benden sonra, o yüzden iyi bak diyorum. Aslına bakarsan, çok da fazla umursamıyorum."

"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Tutkuyla sevenler, bazen birden fazla söylerler bunu. Çünkü onları ayırmak, eti tırnaktan ayırmak gibidir. Kolay kolay kopamaz onlar, süreç çok acı vericidir, yürek parçalıyıcıdır. Her seferinde azalan umutlarla geri döner ve yine “Kendine İyi Bak” gözleriyle ayrılırlar. Ta ki umut da, sevgi de tükeninceye kadar…Ta ki son elveda mezar sessizliğine bürününceye kadar…

Tutkunun ötesinde sevenler, bir kez “Kendine İyi Bak “ derler ve giderler. Onlar eti tırnaktan ayırmak yerine ölümü yeğlerler. Onlar bu acıyı bir kezden fazla kaldıramayacaklarını bilirler.

"Kendine iyi bak" derler ve giderler. Bu sözlerin içinde ihanet yok, hiç bir zaman olamaz derler ve giderler. En büyük ihanet değil midir aslında seni seveni, ihtiyacı olanı yüzüstü bırakıp gitmek. "Kendine iyi bak" derler ve giderler. Seni suskunluğa mahkum edip giderler. Seni parçalara ayırıp, en büyük parçayı yanlarına alıp giderler. Seni senden alıp giderler.

Daha kötüsü suçlayamazsın onları tüm bunlar için. Kendine iyi bak deyip gidenin geçerli bir nedeni vardır elbet. Suçlatmaz kendini. Savaşmadıkları için kızarsın ama suçlayamazsın. Savaşmışlarsa, yenildikleri için kızarsın ama suçlayamazsın. Yenildiğin için kızarsın ama suçlayamazsın… Ayrılığın kaçınılmazlığına inandırır seni, "kendine iyi bak" derler ve giderler. Elinden umutlarını, düşlerini, sevgilerini alıp giderler. Bir tek anıları bırakırlar geride, bir de hatırladıkça gözyaşlarına boğulasın diye
    unutulmayan nağmeler.

Arkalarına bakmadan çekip giderler eğer yalnız kalmışsan, çünkü insafsızlıklarını görmek istemezler. Herşey o saniye orada bitsin, kapansın bu sayfa isterler. "Bitti" diyemedikleri için, "kendine iyi bak" derler. "Kırıldım ve affedemiyorum" diyemedikleri için "kendine iyi bak" derler. "Seni istemiyorum artık, hayatımdan çıkaracağım ama bil ki hiç unutmayacağım" diyemedikleri için kendine iyi bak derler. "Biliyorum çok kanayacaksın ama daha iyisini yapamıyorum" diyemedikleri için "kendine iyi bak" derler. Vicdanlarını rahatlatmak için kendine iyi bak derler, çünkü o kan uzun süre akacaktır ve o yara asla kapanmayacaktır, bilirler.

"Kendine iyi bak" bir noktadır çoğu zaman. Kendine iyi bak deme bana, sadece kötülükler noktalansın isterim ben. Oysa sen iyisin… Sen gözümdeki ışık, dudağımdaki tebessüm, sen içimdeki sevinçssin. Sen hayatıma renk katan, sen yüreğimdeki çarpıntı, sen hayatımdaki neşesin. Sen yolumu aydınlatan, sen dert ortağım, sen gönül yoldaşım, sen bir tanesin. "Kendine iyi bak" deme bana. Nokta koyma.

Keşke böyle yaşanmasaydı bazı şeyler, keşke affedebilsen beni, keşke ben de affedebilsem… Keşke döndürebilsek zamanı geriye. Keşke bugünkü aklımızla yaşasak herşeyi baştan. Nafile... Ama yine de, gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı? Sen eksikken, ben nasıl tam olurum? Senden kalan boşluğu kimlerle doldururum? Savaşsak, aramıza giren şeytanla olmaz mı? Hani büyük aşklar her türlü engeli aşardı, hani gerçek dostluklar her sınavı geçerdi, hani sevgi eninde sonunda kazanırdı? Hani hayatta hiç kirlenmeyecek değerler vardı? Hani en büyük zaferler, en kanlı savaşların ardından kazanılırdı? Bunların hepsi yalan mı? Sahiden..., gitmesen olmaz mı? Bitmesek olmaz mı?……….

Peki o zaman... Senin istediğin gibi olsun... Öyleyse...Sen de "Kendine İyi Bak."

Alıntıdır

Bir şey söylemeden bu şiirin cd'sini verirdim galiba
  • 29 Eylül 2007 920963 selametle git arkana bakmadan yolun acık olsun
  • 29 Eylül 2007 921008 mutluluk kucaklasın ikimizide...hoscakal
  • 29 Eylül 2007 921045 hadi hadiiiii!!!
  • 29 Eylül 2007 921654 uğurlar olsun uğurlar olsun......
  • 29 Eylül 2007 921662 güle güle
  • 29 Eylül 2007 921679 see you later alligator
  • 29 Eylül 2007 921720 son söz falan söylemem öyle giderim...hatta gittiğimi bile söölemem...bi kaç gün sonra artık anlar
Bu sayfaya kullanıcılar tarafından girilmiş olan tüm yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir.
2yuz.com hiç bir şekilde yazarlardan, yazılanlardan sorumlu değildir.
Forum RSS iletişim 2006-2014 2yuz.com Tüm Hakları Saklıdır