üye ol
Bir çok ünlü isim, sanatçı, sporcu 2yuz.com üyesidir

kadınlar niçin zaman ister ve bu zaman ne zaman biter?

• 19 Eylül 2006 26527 karsilastiklari her neyse kararsız kaldıkları için,kaçmak için,oyalamak icin-ki genelde bu olur- zaman isterler sanirim..

konu en yakin kiz arkadasa danisildiktan sonra karsı taraf icin bekleme suresi bitmis olabilir karsi taraftan gelecek tepkiler de bekleme zamanının sonlanması için gerekli bir durumdur..
  • 19 Eylül 2006 26667 O Kadar Cok Konusurlar ki Artik Kendileride bisi anLamazLar anLattikLarindan, biraz daha kendiLerini tOpLayip doLu bi haLde cikmak icin karsimiza zaman isterLer. o zamanda ancak ne zaman biter, iLiski sOn buLdugunda biter buda boLe surup gider.. yani ara verseLerde bitmez kardesim hic bi zaman
  • 19 Eylül 2006 26680 kadinlar hep bir sey ister,aslinda onlar ne istediklerini bilmezler;mutsuz olduklarinda ben neden mutsuzum derler,mutlu olduklarinda da cok mutlu olduklari icin huzursuz olurlar..kadinlarin geneli melankoliden haz alir.ama genellemeler yanlistir. falan filan..

bide klasik bisi;
    erkekler gucu sever,kadinlar guce tapar..

• 19 Eylül 2006 26724 kafası karışmıştır, bi süre ölçüp biçmek için ister o zamanı...
  • 19 Eylül 2006 26727 sevdiğinden,duygularından emin değildir...kafası karışıktır.hayatımda o olmasa daha mı iyi olur acaba hallerindedir .zamanı bunun için kullanır ..
  • 19 Eylül 2006 26731 niye yokmuş öle bişi? seviodur ama biçok davranışı mutsuz ediodur, mantığıyla duyguları çelişiyodur, bi süre kendiyle kalmak ve sağlam düşünmek ölçmek tartmak ister, gayet doğal bişi bunu erkeklerde yapar sadece kızlar diil...
  • 19 Eylül 2006 26742 saydıkların sende işe yarıyo sanırım ama kafası karışmış ve mantığı duygularını bastıran durumda olan bi kızı ne kuru bir özür nede hediye etkilemez, sadece sevdiği insanın kararlı ve inandırıcı bir şekilde "bir daha olmucak" demesi fikrini değiştirir, tabii bir daha OLMUJAK derse pek şansı olmaz
  • 20 Eylül 2006 26895 mavi sakal der ya hani:
    iki yol var demiştin, hangisini seçeyim?
    tek yol da olsa kadınların ikinci bir yolu mutlak vardır. örnek verelim buna. bu şey gibi... mmm... buldum!:

mesela ana yol ayrımında orta refüjlere doğru giden bir araca takıldı gözünüz. ortadan gitti gitti... aaaa bi baktınız durdu yolun ortasında! niye? çünkü iki yol var!
    kadın şöför olabilir mi sizce bu?

e bilmiyorum. takdir sizlerin artık...
  • 20 Eylül 2006 26908
    zafer demiş ki;
    bu arada bu tür kadınlara anemi adlı grubun malum parçasını armağan ediyorum

yok artik!!!!
  • 20 Eylül 2006 26935
    zafer demiş ki;
    bu arada bu tür kadınlara anemi adlı grubun malum parçasını armağan ediyorum

romantik erkek işte budur
  • 20 Eylül 2006 27621
    zafer demiş ki;
    hayır diyecek yürekleri olmadığından.

Bende katiliyorum buna!!!!Erkegin bikip baska birisine yönlenmelerini umarlar!!
  • 20 Eylül 2006 27629 Tabiki sikintisi daha agir, ama bence yinede dürüst olmak gerekir...bosuna belki hala seven kisiye umut vermemeli....
  • 27 Eylül 2006 34629
    zafer demiş ki;
    hayır diyecek yürekleri olmadığından.

Bence hem o sebepten hemde herzaman yedekte birbaşkasının olmasını isterler...
    İstedikleri başka biri vardır o olmazsa zaman verdikleri insana yönelirler...
  • 27 Eylül 2006 34680
    Incubusss demiş ki;
    Bence hem o sebepten hemde herzaman yedekte birbaşkasının olmasını isterler...
    İstedikleri başka biri vardır o olmazsa zaman verdikleri insana yönelirler...

Katılıyorum...
  • 27 Eylül 2006 34711 kadınların nezaman ne ıstedıklerını anlamıs deılım zaman ısterken o hezamankı gıbı bır x tır dıye dusunuyorum.

kadın bısey ıstemısse o her anlama gelebılır kestırmeye calısmak kafa yedırtır.

Zaman zaman mmmmm o zaman
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Bu sayfaya kullanıcılar tarafından girilmiş olan tüm yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir.
2yuz.com hiç bir şekilde yazarlardan, yazılanlardan sorumlu değildir.
Forum RSS iletişim 2006-2014 2yuz.com Tüm Hakları Saklıdır