üye ol
Bir çok ünlü isim, sanatçı, sporcu 2yuz.com üyesidir

Komik film isimleri

• 20 Ocak 2007 262000
    dawlam demiş ki;
    emreolgun demiş ki;
    dawlam demiş ki;
    Yüzme bılmıyorsan ne işin var ağaçta

o kimin filmiki?

Yavuz FiGeNli'nin filmi..Aydemir akbaş oynuyor

amanın aydemirmi o nası bi insan ya yürüyüş falan tek
  • 20 Ocak 2007 262003
    BaHaDruM demiş ki;
    şahin K üstadımızın butun filmleri gayet onemli isimler tasıyor.. Kahyanın karısı , haneye tecavüz , ayşe teyze , ders , sekreter jale ....

astasısın dimi baro şahin k nın heheh:
  • 20 Ocak 2007 262005
    dawlam demiş ki;
    emreolgun demiş ki;
    dawlam demiş ki;
    emreolgun demiş ki;
    dawlam demiş ki;
    Yüzme bılmıyorsan ne işin var ağaçta

o kimin filmiki?

Yavuz FiGeNli'nin filmi..Aydemir akbaş oynuyor

amanın aydemirmi o nası bi insan ya yürüyüş falan tek

Filmi bende ızlemedım ama cok merak edıyorum..Cunku her sessız sınema oynadıgımda bunu anlattırıyorum karsı takıma..hahah kımse anlatamıyo

izlemeni tavsiye etmiorum bırak ismi kalsın hafızandaeveett bak doru sesiz film partilerinde kafa zorlayacak bi film ama tepkilerede yol açabilir böle bi film yok aman atma filan die sen yine bu film yüzünden hep açıklama yapmak zorunda kalıcaksın
  • 20 Ocak 2007 262024
    waaoovv siz aşmışsınız olayı süper hee helal olsun valla noter tasdiği falan abarttım tamam tamam :

• 20 Ocak 2007 262033
    dawlam demiş ki;
    emreolgun demiş ki;

waaoovv siz aşmışsınız olayı süper hee helal olsun valla noter tasdiği falan abarttım tamam tamam :

Evet bende öyle bı abla varki abla dııl ruh hastası
    Internette yazan fılme bu belkı yeni fılm olmustur kıtapı fılm yapmıslardır belkı falan boyutunda onunkıii..sen düşün artık

oyunu benimsmişsiniz bayaabişey sorucam sana sen sakman bara geldinmi hiç?
  • 20 Ocak 2007 262037
    dawlam demiş ki;
    emreolgun demiş ki;
    dawlam demiş ki;
    emreolgun demiş ki;

Evet bende öyle bı abla varki abla dııl ruh hastası
    Internette yazan fılme bu belkı yeni fılm olmustur kıtapı fılm yapmıslardır belkı falan boyutunda onunkıii..sen düşün artık

oyunu benimsmişsiniz bayaabişey sorucam sana sen sakman bara geldinmi hiç?

Sessiz sinema ve tabu vazgeilmez ıkılımız ama hepımız bılıyoruz kı hadı oyun oynayalım dedıgımız ve basladıgımz andan ıtıbaren 1 hafta falan küs kalıyoruz..kapışmak an meselesı oluyo..tip tip bakıslar allahıım ya bööle bı fılmde duymadım,yok yaa bronşit bölemı anlatılır sümkürseydıın falan ohooooo Söyledıgın yere hıc gelmedım

bizde playstationda sizin aldığınız hazzı alıoruzok vokalizde gördüm sandım senide o yüsden sordum saol merakımı giderdiğin için
  • 20 Ocak 2007 262040 heheh sen bayaa seviosun eğlenceyi yabu arada gelmeni isterim çok eğlenioruz p.tesiler vokalizle enteresanlar ilgini çekebilir bende kıyıdan onlara gitar çalıorum
1 2
Bu sayfaya kullanıcılar tarafından girilmiş olan tüm yazıların tüm sorumluluğu yazarlarına aittir.
2yuz.com hiç bir şekilde yazarlardan, yazılanlardan sorumlu değildir.
Forum RSS iletişim 2006-2014 2yuz.com Tüm Hakları Saklıdır